026-32601

درج آگهی رایگان

تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

  • دریافت اطلاعات این آگهی از طریق :
  • ایمیل
گروه کامپیوتر استان خراسان

کارنوتوزیع سوئیچ سیسکو


شرکت فنی و مهندسی کارنو توزیع کننده سوئیچ های سیسکو در استان خراسان(مشهد)
محصولات سیسکو با گارانتی یک ساله شرکت فراز شبکه کارنو
سیسکوWS-C2960-24TT-L Cisco
سیسکوCatalyst 2960 24 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image
سیسکوWS-C2960-24TC-L Cisco
سیسکوCatalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image
سیسکوWS-C2960-48TT-L Cisco
سیسکوCatalyst 2960 48 10/100 Ports + 2 1000BT LAN Base Image
سیسکوWS-C2960-48TC-L Cisco
سیسکوCatalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image
سیسکوWS-C2960G-24TC-L Cisco
سیسکوCatalyst 2960 24 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image
سیسکوWS-C2960G-48TC-L Cisco
سیسکوCatalyst 2960 48 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image
سیسکوWS-C3560-24TS-S Cisco
سیسکوCatalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
سیسکوWS-C3560G-24TS-S Cisco
سیسکوCatalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
سیسکوWS-C3750-24TS-S Cisco
سیسکوCatalyst 3750 24 10/100 + 2 SFP Standard Multilayer Image
سیسکوWS-C3750G-12S-S Cisco
سیسکوCatalyst 3750 12 SFP Standard Multilayer Image
Cisco سیسکوWS-C3750G-24T-S Cisco
سیسکوCatalyst 3750 24 10/100/1000T Standard Multilayer Image
سیسکوWS-C3750G-24TS-S 1U Cisco
سیسکوCatalyst 3750 24 10/100/1000T + 4 SFP Std Multilayer 1RU
سیسکوWS-C3750G-24TS-S Cisco
سیسکوCatalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP Std Multilayer; 1.5RU
سیسکوGLC-SX-MM Cisco
سیسکوGE SFP , LC Connector SX transceiver
Ciscoشرکت فنی و مهندسی کارنو توزیع کننده سوئیچ های سیسکو در استان خراسان
سیسکوGLC-LH-SM Cisco
سیسکوGE SFP , LC Connector LX transceiver
سیسکوGLC-T Cisco
سیسکو1000 Base - T SFP
سیسکوWS-C2960S-24TS-L Cisco
سیسکوWS-C2960S-48TS-L Cisco
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس پستی:
دفتر مرکزی : استان خراسان رضوی- شهرستان مشهد- خیابان سنایی- بین سنایی 11 و 13 – ساختمان خورشید – طبقه اول – واحد 1 و 12 – شرکت فنی و مهندسی کارنو
تلفن : 37131111 – 051 فکس : 37130023- 051
فروشگاه مرکزی : استان خراسان رضوی- شهرستان مشهد- خیابان سنایی- بین سنایی 11 و 13 – فروشگاه فراز شبکه البرز
تلفن : 5-37280094 -051
و یا به آدرس سایت شرکت مراجعه نمایید:
www.farazit.com


شماره تماس : 051-37131111
آدرس : مشهد- حد فاصل میدان توحید و میدان صاحب الزمان- خیابان سنایی-بین سنایی11و13 مجتمع خورشید واحد1و12
بازدید : 735 گزارش خطا اسپم غیر مفید
  •  
  •  
         

ارسال پیام (کارنوتوزیع سوئیچ سیسکو)

 
 
نرم افزار جامع  دفتر وکالت

نرم افزار جامع دفتر وکالت

     
خراسان کامپیوتر نرم افزار جامع مدیریت دفتر وکالت مدیریت پرونده موکلین : اطلاعات موکلین ، مخاطبین ، وکلا ، کارشناسان کاملترین پکیج مدیریت دفتر وکالت ...   agahi.netshahr.com/2680  
ساختمان هوشمند کارنو

ساختمان هوشمند کارنو

خراسان کامپیوتر ساختمان هوشمند کارنو(شرکت فنی ومهندسی کارنو) knxمجری سیستم های هوشمند ساختمان با کادری مجرب و متخصص دارای گواهینامه تنها شرکت دارنده ...   agahi.netshahr.com/649  
کارنونماینده محصولات لگراند

کارنونماینده محصولات لگراند

خراسان کامپیوتر شرکت فنی و مهندسی کارنو نمایندگی محصولات لگراند فرانسه در استان خراسان(مشهد) طراحی و مشاوره و اجرای شبکه های کامپیوتری با برند ...   agahi.netshahr.com/644  
پنل تحت وب ارسال

پنل تحت وب ارسال

خراسان کامپیوتر امکان ایجاد شماره مجازی وایبر بصورت اتوماتیک و اختصاصی هر مشتری قابلیت تشخیص شماره های دارای وایبر - واتس اپ ...   agahi.netshahr.com/573  
نماینده مینیاتوری ایندوکوپ

نماینده مینیاتوری ایندوکوپ

خراسان کامپیوتر شرکت فنی و مهندسی کارنو نمایندگی انحصاری مینیاتوری ایندوکوپ در استان خراسان(مشهد) مینیاتوری های ایندوکوپ ساخت کشور هندوستان تحت لیسانس آلمان می ...   agahi.netshahr.com/630  
نرم افزار معدن کیاسیستم

نرم افزار معدن کیاسیستم

خراسان کامپیوتر http://www.kiasystem.ir این نرم افزار با نرم افزار هاي حسابداري موجود در بازار کاملا متفاوت است و قابليت هاي آن مختص اين صنف ...   agahi.netshahr.com/1827  
نرم افزار سنگ شکن کیاسیستم

نرم افزار سنگ شکن کیاسیستم

خراسان کامپیوتر http://www.kiasystem.ir نرم افزار جامع حسابداري مناسب برای : شن و ماسه ، کارخانه بتن آماده ، کارخانه آسفالت ، باسکول جاده ای ...   agahi.netshahr.com/2318  
کارنو تولید کف کاذب

کارنو تولید کف کاذب

خراسان کامپیوتر شرکت فنی ومهندسی کارنو تولید کننده کف کاذب کارنو (طرح لگراند فرانسه) 7 ویژگی فنی کف کاذب کارنو : کف کاذب کارنو : ...   agahi.netshahr.com/645  
کارنو ارائه دهنده دیتاسنتر

کارنو ارائه دهنده دیتاسنتر

خراسان کامپیوتر شرکت فنی ومهندسی کارنو ارائه دهنده راهکارهای جامع مراکز داده –دیتاسنتر(Datacenter) در استان خراسان ویژ گی های 1- راهکارهای مجازی سازی بر پایه ...   agahi.netshahr.com/648  
مهندسی کامپیوتر رشد

مهندسی کامپیوتر رشد

خراسان کامپیوتر فروش ويژه اقساطي به فرهنگيان محترم استان خراسان رضوي -کامپيوتر و لوازم جانبي -تبلت -گوشي هوشمند .......بدون چک به روش کسر از حقوق.......   agahi.netshahr.com/1988  
اجرای انواع شبکه های کامپیوتری اجرای انواع شبکه های کامپیوتری تلفن : 02188470301
گروه : کامپیوتر
استان : سراسر کشور
طراحی سایت پزشکان ایران طراحی سایت پزشکان ایران تلفن : 02165115562
گروه : کامپیوتر
استان : سراسر کشور
ظروف بسته بندي قارچ ظروف بسته بندي قارچ تلفن : 09144432479
گروه : کامپیوتر
استان : آذربایجان غربی
 فروش ويديو پرژكتورsony dx102 فروش ويديو پرژكتورsony dx102 تلفن : 09196537150
گروه : کامپیوتر
استان : تهران
آل این وان  All in One آل این وان All in One تلفن : 88171774
گروه : کامپیوتر
استان : سراسر کشور
خدمات سئو چيست؟ خدمات سئو چيست؟ تلفن : 09302872759
گروه : کامپیوتر
استان : تهران
فروش اقساطی لپ تاپ  فروش اقساطی لپ تاپ تلفن : 88948965 - 88949651
گروه : کامپیوتر
استان : تهران
انواع برنرهاي اجاق گاز انواع برنرهاي اجاق گاز تلفن : 09155515138
گروه : صنعت
استان : خراسان
نرم افزار جامع  دفتر وکالت نرم افزار جامع دفتر وکالت تلفن : 05138481916
گروه : کامپیوتر
استان : خراسان
ساعت ایستاده ساعت ایستاده تلفن : 09037080434
گروه : لوازم
استان : خراسان

تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان
تبلیغات رایگان